Summer Romance

Mówią mi, że lato dobiega końca. Odpowiadam im, że lato, to stan duszy – otwartej na gorące uczucia i z rozmarzeniem wypatrującej świtu na horyzoncie. Poznajcie Agnieszkę i Filipa, parę jak malowaną, dla których słoneczna pora roku trwa wiecznie.

spojrzenie przez ramie

zakochana para

plaza w oksywiu

Oksywie. Najstarsza osada w tej okolicy, obecnie część Gdyni. Rybackie łodzie, jakby niedbale porzucone na morskim brzegu, kamienny falochron, wąska, ale pusta plaża. I klify w tle.

romantyczna para

Summer Romance

uscisk dloni

zalotne spojrzenie

morska bryza

Agnieszka jest fotografem ślubnym, prowadzi pracownię fotograficzną Ti Amo Foto oraz bloga o pozytywnym nastawieniu do życia Flow Coach. Jak to u mnie najczęściej bywa, poznałyśmy się przez internet, a połączyła nas pasja do zdjęć. Chwilę potem gościłam ją razem z siódemką koleżanek w Gdyni i od tego momentu minęły równo trzy lata. Sesja zdjęciowa na plaży dojrzewała więc od dłuższego czasu, aż się pojawił on – ten jedyny – i droga sama poprowadziła nas nad morze.

Agnieszka i Filip w morzu

ja

 

Zdjęcia: Ana Matusevic; Edycja: Ana Matusevic, Ti Amo Foto – Agnieszka Werecha; sprzęt: Nikon D7000, Tamron 17-50 f/2,8, Nikkor 50 f/1,8.